Kalendarz zajęć ( 8.0 | FitFabric Teofilów)

Wyczyść filtry »
« Luty »
« 24-02 do 01-03-2020 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00  
50 min

JUMPit

Agnieszka Gutović

SALA BODY MENTAL

 
50 min

SHAPE

Marcin Zierałko

SALA FIT

50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Agnieszka Gutović

SALA FIT

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Aneta Bajera

SALA BODY MENTAL

50 min

SEXI PUPA

Magdalena Fornalska

SALA FIT

ZASTĘPSTWO

09:30
50 min

SEXI PUPA

Bartłomiej Doroba

SALA FIT

 
50 min

TBC

Agnieszka Gutović

SALA FIT

       
10:00  
50 min

(HARD) CORE

Agnieszka Gutović

SALA FIT

50 min

GRAPPLING - POCZĄTKUJĄCY

Kamil Wilk

STREFA FIGHT

50 min

STRETCHING

Marcin Zierałko

SALA BODY MENTAL

 
50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Aneta Bajera

SALA FIT

50 min

STRETCHING POWIĘZIOWY

Magdalena Fornalska

SALA FIT

ZASTĘPSTWO

10:30          
50 min

KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY

Paweł Pawlak

STREFA FIGHT

 
11:00          
50 min

TRENING FUNKCJONALNY

Patryk Wannatim

CROSS FABRIC

50 min

TRENING FUNKCJONALNY

Patryk Wannatim

CROSS FABRIC

11:30          
50 min

JUMPit

Agnieszka Gutović

SALA BODY MENTAL

 
12:00          
50 min

CROSS INTERVAL

Michał Sikorski

CROSS FABRIC

50 min

MOBILITY

Patryk Wannatim

CROSS FABRIC

50 min

KIDS FIGHT

Jakub Matuszewicz

STREFA FIGHT

 
12:30          
50 min

TRENING OBWODOWY

Agnieszka Gutović

SALA FIT

 
16:00
50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Katarzyna Pogoda

SALA FIT

50 min

SHAPE

Aneta Bajera

SALA FIT

50 min

TRENING OBWODOWY

Małgorzata Cieśla

SALA FIT

       
16:30
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Magdalena Fornalska

SALA BODY MENTAL

     
50 min

JUMPit

Agnieszka Gutović

SALA BODY MENTAL

   
17:00
50 min

BOKS - POCZĄTKUJĄCY

Kinga Jendrasik

STREFA FIGHT

ZASTĘPSTWO

80 min

GRAPPLING - POCZĄTKUJĄCY

Kamil Wilk

STREFA FIGHT

50 min

BOKS - POCZĄTKUJĄCY

Kinga Jendrasik

STREFA FIGHT

ZASTĘPSTWO

80 min

JOGA

Michał Czerny

SALA BODY MENTAL

80 min

GRAPPLING - POCZĄTKUJĄCY

Kamil Wilk

STREFA FIGHT

   
50 min

ZUMBA step ®

Monika Sowińska-Guedes

SALA FIT

50 min

SEXI PUPA

Bartłomiej Doroba

SALA FIT

50 min

KSZTAŁTOWANIE SYLWETKI

Małgorzata Cieśla

CROSS FABRIC

50 min

KIDS FIGHT

Jakub Matuszewicz

STREFA FIGHT

50 min

TABATA

Magdalena Fornalska

SALA FIT

     
50 min

PUMP

Małgorzata Cieśla

SALA FIT

 
17:30
50 min

STRETCHING POWIĘZIOWY

Katarzyna Pogoda

SALA BODY MENTAL

 
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Katarzyna Jassa

SALA BODY MENTAL

       
18:00
50 min

PŁASKI BRZUCH

Magdalena Fornalska

SALA FIT

80 min

JOGA

Michał Czerny

SALA BODY MENTAL

50 min

SEXI PUPA

Katarzyna Pogoda

SALA FIT

50 min

KETTLEBELLS

Patryk Wannatim

CROSS FABRIC

50 min

PUMP

Marcin Zierałko

SALA FIT

   
 
50 min

PŁASKI BRZUCH

Bartłomiej Doroba

SALA FIT

 
50 min

PŁASKI BRZUCH

Kinga Arendt

SALA FIT

 
18:30
50 min

CROSS FABRIC INTRO

Patryk Wannatim

CROSS FABRIC

50 min

CROSS INTERVAL

Michał Sikorski

CROSS FABRIC

50 min

CROSS FABRIC INTRO

Patryk Wannatim

CROSS FABRIC

50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Agnieszka Gutović

SALA BODY MENTAL

50 min

BOKS - POCZĄTKUJĄCY

Jacek Dębski

STREFA FIGHT

   
50 min

ZUMBA ®

Paulina Szydłowska

SALA BODY MENTAL

     
50 min

CROSS FABRIC INTRO

Patryk Wannatim

CROSS FABRIC

 
50 min

STRETCHING

Magdalena Fornalska

SALA BODY MENTAL

19:00
50 min

SEXI PUPA

Patrycja Bejm

SALA FIT

50 min

TRENING OBWODOWY

Katarzyna Pogoda

SALA FIT

50 min

(HARD) CORE

Katarzyna Pogoda

SALA FIT

50 min

CROSS INTERVAL

Michał Sikorski

CROSS FABRIC

     
     
50 min

SHAPE

Kinga Arendt

SALA FIT

19:30
50 min

JOGA KRĘGOSŁUPA

Michał Czerny

SALA BODY MENTAL

50 min

JUMPit

Agnieszka Gutović

SALA BODY MENTAL

50 min

POWERSTENIKA

Tomasz Kotyna

CROSS FABRIC

50 min

TRENING OBWODOWY

Agnieszka Gutović

SALA BODY MENTAL

50 min

TRENING FUNKCJONALNY

Patryk Wannatim

CROSS FABRIC

   
50 min

TRENING FUNKCJONALNY

Patryk Wannatim

CROSS FABRIC

50 min

KALISTENIKA

Tomasz Kotyna

CROSS FABRIC

50 min

STABILIZACJA

Magdalena Fornalska

SALA BODY MENTAL

 
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Marcin Zierałko

SALA BODY MENTAL

19:45
50 min

KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY

Paweł Pawlak

STREFA FIGHT

75 min

MMA - POCZĄTKUJĄCY

Bartłomiej Kopera

STREFA FIGHT

50 min

KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY

Paweł Pawlak

STREFA FIGHT

75 min

MMA - POCZĄTKUJĄCY

Bartłomiej Kopera

STREFA FIGHT

50 min

KICKBOXING - POCZĄTKUJĄCY

Paweł Pawlak

STREFA FIGHT

   
20:00
50 min

(HARD) CORE

Patrycja Bejm

SALA FIT

50 min

SALSATION ®

Dominik Sochacki

SALA FIT

50 min

ZUMBA ®

Paulina Szydłowska

SALA FIT

50 min

KALISTENIKA

Tomasz Kotyna

CROSS FABRIC

     
21:00  
50 min

MOBILITY

Filip Ponitka

STREFA FIGHT

         
← →